Cześć!

Jeśli podoba Ci się sposób, w jaki prowadzę bloga i interesuje Cię współpraca ze mną oraz chcesz, abym opisała tutaj Twój produkt, napisz do mnie na adres: wspolpraca@zyczmiszczescia.pl lub skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy.

Co oferuję?

Rzetelny i lekko napisany opis i recenzję produktu. Ponieważ uwielbiam pisać, z przyjemnością poświęcę czas i miejsce na blogu na tego typu treści. Dodatkowo posiadam pewne doświadczenie w sesjach produktowych, zatem mogę również zaoferować ciekawe zdjęcia dobrej jakości.

Nie boję się się nowych wyzwań, dlatego jestem otwarta na współprace różnego rodzaju. Zastrzegam sobie natomiast możliwość odrzucenia danej współpracy, jeśli jest ona niezgodna z moimi wartościami.

Cały czas rozwijam również swoje social media (blogowe oraz prywatne), więc mogę zaproponować promocję także w tych kanałach.

Dlaczego współpracować z tak małym blogiem?

Dzięki temu świadomość Twojej marki/produktu będę budować wraz z wielkością bloga. Ponadto, do każdej takiej współpracy jestem w stanie podejść indywidualnie i dać z siebie wszystko w tworzeniu materiałów.

Oczywiście, zależy mi na współpracach, które płynnie wplotą się w tematykę bloga, jednak nie jest to konieczność. Jednocześnie nie muszą się one ograniczać jedynie do przedmiotów. Prowadzisz Grecką restaurację, kurs języka greckiego lub jesteś w jakikolwiek inny sposób związany z tą tematyką? Chętnie podejmę z Tobą rozmowy o współpracy.

Copywriting

Nasza współpraca może się opierać nie tylko na recenzjach i opiniach. Jeśli szukasz osoby, która jest gotowa napisać tekst na Twoją stronę lub bloga, również mogę się tego podjąć. Najchętniej podejmę się tematyki okołopodróżniczej, kulinarnej i kobiecej, jednak mogę podjąć się również innych tematów.

Świetnie sobie radzę z wyszukiwaniem informacji na każdy temat. Zawsze też staram się weryfikować informacje w różnych źródłach, aby moje teksty były jak najbardziej rzetelne.

Pomoc w stworzeniu bloga/strony

Jeśli podoba Ci się mój blog i chciałbyś/chciałabyś mieć podobny, również mogę Ci w tym pomóc. Obecnie prowadzę 3 strony internetowe:

i wszystkie od początku do końca stworzyłam sama. Dlatego myślę, że jestem w stanie Ci pomóc w budowie podstawowej strony/sklepu/bloga z ich podstawowymi funkcjonalnościami. Swoje strony buduję na WordPressie, więc tylko w tym środowisku działam. Ale uważam, że WP świetnie się sprawdza w swojej roli.

Mogę Ci pomóc przejść przez wszystkie kroki tworzenia strony, lub stworzyć Ci „bazę”, na której będziesz działać samodzielnie. Pomogę Ci również w kwestii przydatnych wtyczek i różnych rozwiązań. Jednak ostateczna funkcjonalność i wygląd Twojej strony będą zależały wyłącznie od Ciebie.

Mogę zapewnić, że z mojej strony dołożę wszelkich starań, aby każda współpraca przebiegła pomyślnie i dostarczała korzyści zarówno moim Partnerom, jak i czytelnikom. Pamiętaj, że moim napędem jest determinacja do spełnienia swojego marzenia, a Ty możesz mi pomóc, a przy okazji na tym skorzystać.

Pozdrawiam,

Magda