Cześć, jestem Magda. Jestem naiwną optymistką. I z tego optymizmu narodziła się ta strona…
Moim marzeniem jest mieć własny pensjonat w Grecji. Spełnienie tego marzenia byłoby kumulacją kilku innych „mniejszych” marzeń, czyli zamieszkanie w Grecji, prowadzenie własnego biznesu oraz uszczęśliwianie ludzi.

Pensjonat w Grecji… Im dłużej o tym myślę, tym bardziej nie umiem wyrzucić tej myśli z głowy. A jak wiemy, na tego typu przedsięwzięcia potrzebne są pieniądze.

Obecnie pracuję na etacie, próbuję rozwinąć biznes związany z maskotkami handmade i cały czas się zastanawiam co robić, aby zdobyć fundusze na spełnienie swoich celów. Dlatego też zainteresowałam się afiliacją. I również dlatego postanowiłam, że puszczę w świat tę stronę.

Jeśli nie wiesz czym jest afiliacja, już tłumaczę. Otóż jest to pewnego rodzaju współpraca np. z różnymi sklepami i m.in. polecanie ich produktów, z czego część „dochodu” trafi do mnie. I postanowiłam to wykorzystać w realizacji swojego marzenia.

Zatem sprawa jest bardzo prosta – jeśli dokonasz zakupów, wchodząc na konkretną stronę z mojego linka, pewien % Twojej płatności zostanie przypisany do mojego konta. Nie ponosisz z tego tytułu żadnych dodatkowych kosztów. Jest to pewnego rodzaju forma reklamy – sklep zamiast wydawać $ na ADSy, opiera się na „żywej” reklamie na stronach internetowych.

Jak wspomniałam, jestem optymistycznie naiwna i wierzę, że pod ten adres trafi jak najwięcej osób, które w sposób niemal bezkosztowy będą mogły dołożyć cegiełkę do spełnienia mojego marzenia.

Nie wiem, czy będę mogła każdemu się jakoś odwdzięczyć. Ale wierzę, że dobro wraca. Więc jeśli jesteś tego samego zdania, pozostaje mi „prosić Cię” o pomoc w realizacji moich celów i marzeń, które w zasadzie stały się teraz tożsame.

Oczywiście wiem, że nic w życiu nie jest za darmo. Dlatego chcę, aby ta strona nie była tylko banerem reklamowym. Zatem:

Po 1. Będę tu „reklamować” tylko pewne sklepy, które znam lub w których dokonałam zakupów.
Po 2. Znajdziesz tu recenzje różnych produktów, myślę, że z bardzo wielu kategorii. Jeśli będę coś polecała, to tylko rzecz, którą używam lub używałam z przyjemnością. Lub którą sama mogłabym kupić/ wykorzystać. Jako przeciętny (choć z zamiłowaniem do minimalizmu) konsument, zapewnie sobie raczej sporo kontentu 🙂
Po 3. Postaram się dostarczyć Ci tak dużo wartościowych treści, jak tylko będę umiała.
Po 4. Nie będę ukrywać celu tej strony. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie u każdego te treści wzbudzą zaufanie, jednak mam nadzieję, że z czasem faktycznie je zdobędę.
Po 5. Być może nieco poszerzę Waszą świadomość odnośnie afiliacji. Może nawet w przyszłości ktoś z Was będzie chciał spróbować tej metody zarabiania. Na ten temat również postaram się wrzucać wartościowe i przydatne informacje.

Pamiętaj! Gdy dokonasz zakupu za pośrednictwem mojego linka, nie mam żadnych informacji odnośnie Twoich danych. Zachowujesz pełną anonimowość – nie będę znać Twojego nazwiska, ani żadnych innych danych. Z reguły nawet nie będę wiedziała, co kupiłeś/aś. Wyjątkiem będzie jedynie sytuacja, gdy skorzystasz z bezpośredniego linka do danego produktu. Wtedy jedynie będę wiedziała, że zakup z niego został dokonany, ale nadal nie będę wiedziała, kto dokonał zakupu. Zatem MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE!

Naprawdę wierzę, że za jakiś czas będę mogła napisać TAK, DOKONALIŚMY TEGO i będę mogła wysłać Wam zaproszenia do tego cudownego miejsca, jakim będzie mój własny grecki pensjonat <3

Zatem już dziś zapraszam Cię, byś dołączył do naszej społeczności!

I ŻYCZ MI SZCZĘŚCIA!

albo jak mówią Grecy:
Ευχήσου μου καλή τύχη!

P.S. Pamiętajcie, że tę stronę tworzę głównie dla Was, dlatego wszelkie uwagi odnośnie jej funkcjonalności i formy wpisów będą jak najbardziej wskazane. Z góry dziękuję!