Geneza tej strony jest bardzo prosta – jest nim ogromne marzenie. I będę próbowała różnych sposobów, aby to marzenie spełnić. Jednym z tych sposobów będzie blogowanie. Bo uwielbiam pisać. Bo lubię dzielić się swoimi przemyśleniami. Ponieważ mam zajawkę na grecką kulturę i tę pasję chciałabym zaszczepić i Wam. Bo dzięki moim rekomendacjom być może uda się Wam zakupić ciekawe rzeczy lub skorzystać z ciekawych usług, a może nawet odwiedzić ciekawe miejsca.

Być może uznacie ten mix treści za szalony, ale taki jest zamysł. Z jednej strony wpisy na temat Grecji, z drugiej wpisy informacyjne na temat afiliacji, a z kolejnej moje recenzje i opinie. Wszystko po to, aby wraz z Waszą pomocą zbliżyć się choć o krok do realizacji mojego marzenia, jakim jest własny pensjonat w Grecji.

Jest to cel niezwykle ambitny, biorąc pod uwagę mój obecny stan posiadania. Pewnie minie co najmniej kilka lat do jego realizacji, choć przewiduję, że może być więcej. Ale jak mówi główne motto tej strony

„Marzenia się spełniają, ale nigdy tym, którzy tylko marzą”

Adam Rem

Dlatego tylko wiara we własne możliwości, ciężka i systematyczna praca oraz ambicja mogą pozwolić mi na realizację tego celu.

„Zasady”

Wiem, że nic w życiu nie jest za darmo. Dlatego chcę, aby ta strona nie była tylko banerem reklamowym. Zatem:

  1. Znajdziesz tu moje opinie na temat produktów, które znam i sprawdziłam.
  2. Trafią tu recenzje różnych produktów z bardzo wielu kategorii. Jeśli będę coś polecała, to tylko rzecz, którą używam lub używałam z przyjemnością. Lub którą sama mogłabym kupić/ wykorzystać. Jako przeciętny (choć z zamiłowaniem do minimalizmu) konsument, zapewnie sobie raczej sporo kontentu 🙂
  3. Postaram się dostarczyć Ci tak dużo wartościowych treści, jak tylko będę umiała.
  4. Nie będę ukrywać celu tej strony. Zdaję sobie sprawę z tego, że nie u każdego te treści wzbudzą zaufanie, jednak mam nadzieję, że z czasem faktycznie je zdobędę.
  5. Być może nieco poszerzę Waszą świadomość odnośnie afiliacji. Może nawet w przyszłości ktoś z Was będzie chciał spróbować tej metody zarabiania. Na ten temat również postaram się wrzucać wartościowe i przydatne informacje.

Pamiętaj! Gdy dokonasz zakupu za pośrednictwem mojego linka, nie mam żadnych informacji odnośnie Twoich danych. Zachowujesz pełną anonimowość – nie będę znać Twojego nazwiska, ani żadnych innych danych. Z reguły nawet nie będę wiedziała, co kupiłeś/aś. Wyjątkiem będzie jedynie sytuacja, gdy skorzystasz z bezpośredniego linka do danego produktu. Wtedy jedynie będę wiedziała, że zakup z niego został dokonany, ale nadal nie będę wiedziała, kto dokonał zakupu. Zatem MOŻESZ CZUĆ SIĘ BEZPIECZNIE!