Skoro wpadłam na pomysł, że poprzez polecanie produktów chcę zarobić na własne marzenia, nie mogę zacząć od produktów innej „firmy”.

Czym zajmuje się Madena Handmade?

Madena Handmade to moje dziecko, któremu poświęcam wolny czas od ponad 1,5 roku. Od zawsze myślałam o własnym biznesie, a Madena ma być tego realizacją. Ponadto pozwala mi uwolnić moją kreatywność podczas projektowania i realizacji moich pomysłów.

Zaczęło się od pomysłu na realizowanie zamówień na hafty na koszulkach, ręcznikach, itp. Jednak moje działania poszły w zupełnie inną stronę i obecnie głównie zajmuję się projektowaniem i szyciem maskotek.

Madena Klub

Staram się, aby wszystkie moje projekty były wyjątkowe oraz wzbudzały uśmiech każdego dziecka i nie tylko. Ponadto korzystam jedynie z certyfikowanych materiałów – bezpieczeństwo jest dla mnie bardzo ważne.

Moje maskotki nie posiadają żadnych plastikowych elementów, które mogą odpaść, bo wszystkie elementy są szyte bądź haftowane. A musicie wiedzieć, że haft jest jednym z najtrwalszych sposobów na znakowanie i ozdabianie odzieży i materiałów.

Jak zamówić wykonane przeze mnie maskotki?

Zapraszam do sklepu internetowego madenahandmade.pl. Tam możecie składać zamówienia na wszystkie moje projekty, ale nie tylko. W Madena Handmade możecie zamówić maskotkę na podstawie rysunku dziecka bądź inny dowolny projekt (w tym wypadku w grę wchodzą już indywidualne ustalenia).

W asortymencie Madena Handmade znajdziecie również m.in. breloczki, termofory z pestką wiśni czy podkładki pod nadgarstki z łuską gryki. I wciąż staram się rozszerzać listę oferowanych produktów.

Chcesz spróbować afiliacji na produktach Madena Handmade?

Jeśli chcesz wspomóc rozwój marki Madena Handmade, a przy okazji nieco zarobić, skontaktuj się ze mną poprzez formularz kontaktowy tutaj lub na stronie Madena Handmade – poinformuj mnie, że piszesz w sprawie afiliacji/ promocji produktów MH.
Wyślę Ci wówczas indywidualny kod zniżkowy -10% na zakupy w sklepie. A za każde wykorzystanie tego kodu otrzymasz ode mnie 5% kwoty zamówienia. Każdy kod będzie przypisany do konkretnej osoby, więc na pewno będę wiedzieć z czyjego polecenia został wykonany dany zakup.

A może masz własny pomysł na projekt maskotki, ale brakuje Ci czasu bądź umiejętności na jego realizację? W tym wypadku również możesz się ze mną skontaktować – projekt w programie wykonam dla Ciebie GRATIS, a prototyp maskotki wykonam w cenie zużytych materiałów + ewentualnych kosztów wysyłki – wycenę prototypu wysyłam jeszcze przed realizacją.

Zapraszam do zakupów i współpracy!

Możesz również cieszyć się:

Zostaw komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *